Обездвиживание животных на дому в Киеве

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни середовища

Можливість більш детального огляду вихованця

Усі хірургічні втручання та частина діагностичних процедур виконуються лише тоді, коли тварина повністю нерухома, тобто знаходиться в стані медикаментозного сну. Знерухомлення тварин виконують за допомогою седативних препаратів. Наркоз для кішок і собак використовується і в стоматологічній практиці — видалення зубів, лікування карієсу та професійне чищення виконуються лише тоді, коли тварина нерухома.

Підготовка до наркозу

Для отримання звичайних аналізів крові та сечі знерухомлення не потрібно. Седація у тварин виконується для проведення інструментальної діагностики. Навіть для звичайного рентгена тварина повинна зберігати нерухомість, інакше чіткого знімка не вийде. Для виконання КТ та МРТ вихованцю вводять препарат, від якого він засинає. Потім тварину прив’язують, щоб протягом півгодини вона не рухалася. Тільки так можна отримати якісне зображення.

Щоб тварина легше перенесла наркоз, необхідно ретельно підготувати її до нього:

  • Професійний огляд. Перед будь-якою процедурою необхідно обстежити тварину. Щоб оглянути вихованця, не обов’язково їхати з ним до ветеринарної клініки — достатньо викликати лікаря додому. Лікар візьме аналізи та відправить їх до лабораторії. Огляд дозволяє виявити проблеми серцево-судинної системи та оцінити загальний стан тварини.
  • Визначення виду втручання. Якщо йдеться про операцію, власник повинен знати, що робитимуть і в якому обсязі. Обговорити варто всі можливі результати, ускладнення та тривалість втручання.
  • Препарати. Метод анестезіології вибирає лікар. Власники собак і кішок можуть запитати про можливі побічні ефекти препаратів та можливість застосування аналогічних засобів.
  • Виведення паразитів. Навіть у домашніх тварин можуть бути глисти. Оперувати таких вихованців не рекомендується. Тому за 7 днів до втручання улюбленцю дають глистогінний препарат. Якщо з фекаліями виходять паразити — операцію відкладають, а тварина проходить курс лікування.
  • Дієта. Останній прийом їжі у тварини має бути за 12 годин до втручання. За 4-5 годин можна дати вихованцю води.

Обездвиживание животных

Підготовка виконується перед усіма плановими втручаннями. У разі екстрених операцій, коли йдеться про життя вихованця, всю підготовку скорочують — відразу після забору аналізів та огляду вводять анестезію та дивляться на реакцію.

Наркоз для собак та котів розраховують виходячи з ваги, віку та загального стану тварини. Якщо у вихованця є проблеми з печінкою, нирками або серцем, обов’язково скажіть це лікареві.

Догляд після наркозу

Молоді тварини переносять знерухомлення легше, ніж літні. Час виходу із наркозу після діагностичних процедур — від 30 хвилин до 2 годин. Собакам та кішкам старшого віку потрібно 3-5 годин.

Існують прості рекомендації, які допоможуть тварині швидко відновитися:

  • Залишіть тварину у клініці. Перші години вихованцю краще перебувати під наглядом медичного персоналу. У випадку складних порожнинних операцій (видалення інфікованої матки, пухлин великих розмірів) термін перебування у клініці збільшується до кількох діб.
  • Будьте поряд. Приходячи до тями, тварина не розуміє, де вона знаходиться, і що з нею відбувається. Якщо лікар дозволить, підійдіть до вихованця і будьте поруч, поки він приходить до тями.
  • Дієта. Забезпечте доступ тварині до питної води. Перші кілька годин не годуйте улюбленця. Потім давайте спеціальний корм чи легкі каші з відвареним м’ясом.
  • Дотримуйтесь рекомендацій. Після операцій необхідно давати тварині препарати та змінювати пов’язки. Рідше потрібно робити знеболювальні уколи в загривку. Виконуючи всі рекомендації, ви допомагаєте тварині одужати.

Обездвиживание животных

Через 7-10 днів викличте ветеринара додому повторно для контрольного огляду. Лікар повторно візьме аналізи та розповість, як відбувається відновлення.

Виклик ветеринара додому (Київ та область)

Найменування   Ціна, грн.
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 8:00 - 20:00  550,00 (+10 грн./км)
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 20:00 - 8:00 (нічний виклик) на період воєнних дій послуга не доступна
Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 502
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 955
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 603
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 949
Детальніше