Загальний аналіз крові у тварин на дому в Києві

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни обстановки

Можливість більш детального огляду вихованця

Загальний аналіз крові тварин використовується для оцінки стану організму та виявлення патологічних захворювань. Дослідження необхідно виконувати відразу після того, як ви забрали тварину додому, перед обов'язковою щорічною вакцинацією та для контролю ефективності терапії.

Особливості та виконання

Будь-яка діагностика захворювання починається з ретельного огляду тварини та виявлення специфічних симптомів. Для цього власники кішок та собак уточнюють, що змінилося у поведінці останнім часом. Тварина не може сама відповісти, що її непокоїть чи показати, де в неї болить. Тому ретельний збір анамнезу та клінічні дослідження – головні помічники лікаря у постановці правильного діагнозу.

Клінічний аналіз крові у тварин дозволяє визначити такі параметри:

 • Кількість лейкоцитів та їх якісний склад. Саме лейкоцити вказують на інфекційний процес в організмі та дозволяють зрозуміти його етіологію.
 • Червоні кров'яні тільця або еритроцити. Ці клітини крові відповідають за транспортування кисню в організмі. Їх недолік є показником кровотеч, анемій чи отруєнь.
 • Гемоглобін. Більш чутливий параметр виявлення анемії та кровотеч.
 • Гематокрит. Це відсоткове співвідношення клітин до плазми. Зміна параметра свідчить про втрату крові, гострі запальні захворювання, інтоксикацію.
 • Тромбоцити є важливою частиною гемостазу. Їхня кількість побічно говорить про стан системи коагуляції.
 • Наявність атипових клітин, які говорять про онкологічний процес в організмі тварини.

Общий анализ крови животных

Клінічний аналіз крові у тварин виконують на підтвердження інтоксикації, виявлення захворювань, які проявляються у прихованій формі.

При виконанні загального аналізу крові у собак та котів, необхідно звернути увагу на кількість лейкоцитів та їх склад. Лейкоцитарна формула включає такі елементи:

 • паличкоядерні нейтрофіли;
 • базофіли;
 • еозинофіли;
 • моноцити;
 • сегментоядерні нейтрофіли;
 • лімфоцити.

Має значення як відсоткове співвідношення, і абсолютна кількість білих кров'яних тілець. Збільшення кількості лімфоцитів найчастіше говорить про наявність вірусної патології. Переважна більшість нейтрофілів свідчить про бактеріальне ураження. У кожному правилі бувають винятки. Тому інтерпретацією аналізів займається ветеринарний лікар.

Загальний аналіз крові відіграє важливу роль у постановці діагнозу, проте не є специфічним. Це означає, що з його результатом не можна поставити діагноз. Необхідно враховувати отримані дані, клінічну картину та звернутися до інших видів обстеження (лабораторних, інструментальних).

Взяття крові на загальний аналіз

Загальний аналіз крові тварин може бути виконаний вдома. Щоб позбавити тварину стресу відвідування клініки, достатньо викликати ветеринара додому. Лікар приїде в обумовлений час та проведе забір крові, після чого доставить матеріал у лабораторію. Дослідження проводяться відразу після доставлення зразків на сучасному обладнанні.

При заборі крові тварина піддається клінічному огляду, завдяки якому лікар може виявити симптоми небезпечних інфекційних захворювань.

Процедура для тварини неприємна. Однак вона швидко про неї забуде, перебуваючи у звичних умовах із дбайливими господарями.

Общий анализ крови животных

Виклик ветеринара додому позбавляє господарів необхідності витрачати час на відвідування клініки і значно знижує психологічний дискомфорт у тварини.

Ціна дослідження та вартість виклику ветеринара додому в Києві вказані на сайті. Ви можете уточнити інформацію за номером 097-653-54-78 або 093-970-26-38.

Виклик ветеринара додому (Київ та область)

Найменування   Ціна, грн.
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 8:00 - 20:00  550,00 (+10 грн./км)
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 20:00 - 8:00 (нічний виклик) на період воєнних дій послуга не доступна

Лабораторна діагностика

Найменування

Ціна, грн.

1. Бак посів 

700,00

2.Мікопосів  

700,00

3.Загальний аналіз крові  

300,00

4.Біохімічний аналіз крові (15 показників)

800,00

5.Дослідження крові на бабезіоз 

100,00

6. Дослідження крові на дирофіляріоз 

100,00

7. Мікроскопічне дослідження на демодекоз, саркоптоз, нотоедроз, отодектоз

150,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 200
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 231
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 287
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 277
Детальніше