Ветеринарна хірургія на дому в Києві

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни обстановки

Можливість більш детального огляду тварини

Якщо тварина отримала травму або захворіла, її оглядає лікар та визначає тактику лікування. Ветеринарна хірургія приходить на допомогу тоді, коли консервативні методи безсилі. Своєчасне втручання збереже тварині життя та здоров'я.

Основні втручання свійських тварин

Операції у тварин часто пов'язані з вилученням сторонніх тіл зі шлунка та кишечника. Найчастіше це безоар — куля з волосся, яку витягують із шлунка. Молоді тварини часто проковтують нитки зі спеціальних мотузок або маленькі іграшки.

Хірургія для кішок має на увазі видалення жовчного міхура — ​​через неправильно підібране харчування та генетичні особливості розвивається жовчнокам'яна хвороба.

Хірургія собак займається стерилізацією та травматичними ушкодженнями. Через рухливий спосіб життя та відсутність кастрації у собак часто трапляються бійки. Тому оперативна хірургія ран та укусів найбільш затребувана у клініках.

У тварин досить часто трапляється онкопатологія. У котів і собак можна побачити появу абдомінальних пухлин. Вони формуються внаслідок генетичних причин або призначення препаратів, що пригнічують сексуальну активність тварини.

Подібні лікарські засоби знижують кількість статевих гормонів у тварини, але стимулюють розвиток пухлин. Тому ветеринари рекомендують вдаватися до стерилізації та кастрації.

Ветеринарная хирургия

Особливості процедури

Усі операції у тварин (оперативна хірургія) мають певні показання. Хірургія використовується у таких випадках:

  • кесарів розтин собак та котів;
  • стерилізація тварин;
  • травматичні ушкодження кісткового апарату чи внутрішніх органів;
  • вилучення неїстівних предметів чи кісток із стравоходу;
  • онкологічна патологія;
  • хронічні захворювання, що не піддаються консервативному лікуванню.

Стоматологічні процедури відносяться до хірургічних маніпуляцій та виконуються під загальним наркозом.

Хірургія для тварин починається з визначення показань до оперативного втручання. У разі планових операцій лікар уважно оглядає тварину, забирає кров та сечу на аналізи та рекомендує інструментальну діагностику.

Всі ці маніпуляції можна виконати вдома — не обов'язково їхати до клініки, де улюбленець контактуватиме з хворими тваринами. Виклик ветеринара додому суттєво економить час власнику. У звичних умовах огляд та забір біоматеріалу сприймається твариною як легкий дискомфорт.

В екстрених ситуаціях необхідно зателефонувати лікарю та швидко везти тварину до центру — ветеринарна клініка повинна знати про прибуття кота чи собаки у тяжкому стані. На момент приїзду власників для тварини розгорнуть операційну та підготують медперсонал.

Дзвінок у клініку економить час та дозволяє врятувати життя тварини!

Ветеринарная хирургия

Післяопераційний період

Приватна ветеринарна клініка зазвичай має спеціальне приміщення, де утримуються тварини у післяопераційний період. Вони потребують цілодобового догляду, який не завжди можуть забезпечити власники — наприклад, необхідне інфузійне введення препаратів.

Навіть якщо тварина стабільна, не потрібно забирати її додому відразу — у будь-якому житлі є безліч мікроорганізмів, які спричиняють інфекційні захворювання. Організм улюбленця після операції ослаблений і надзвичайно сприйнятливий до вірусів та бактерій. Приміщення у клініці стерилізуються та дезінфікуються.

Незважаючи на те, що незнайома ситуація викликає стрес у кішок і собак, першу добу краще провести в клініці. Ви можете домовитись про відвідування тварини. Для цього необхідно взяти з собою чистий одяг та придбати одноразовий халат.

Вартість операції залежить від обсягу втручання та використовуваних препаратів. У разі планових маніпуляцій власники можуть зателефонувати до клініки та дізнатися про розцінки. Ціна ургентних операцій буде названо приблизно.

Виклик ветеринара додому (Київ та область)

Найменування   Ціна, грн.
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 8:00 - 20:00  550,00 (+10 грн./км)
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 20:00 - 8:00 (нічний виклик) на період воєнних дій послуга не доступна

Хірургія

Найменування

Ціна, грн.

1.Стерилізація кішки

2100,00

2.Кастрація кота 

1600,00

3.Кастрація собаки (залежно від ваги) 

2 300,00 - 4 200,00

4.Стерилізація суки: (залежно від ваги)  

2 800,00 - 5 000,00

5.Кесарів розтин кішці

3 500,00 - 4 000,00

6. Кесарів розтин суки (залежно від ваги)  

від 4 000,00

7.Екстирпація третього століття 

1200,00

8. Енуклеація ока  

від 2200,00

9.Видалення селезінки

від 4 000,00

10. Пологи (1 година) 

500,00