Энуклеация глазного яблока у животных на дому в Киеве

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни середовища

Можливість більш детального огляду вихованця

Енуклеація ока — досить неприємна процедура як для вихованця, так і для його власників. Іноді така операція — єдиний спосіб зберегти зір та здоров’я тварини. Щоб допомогти улюбленцю, ретельно вивчіть усі показання до втручання та проконсультуйтеся з ветеринаром.

Необхідність видалення очного яблука

Травматичні ушкодження, інфекційні захворювання, пухлинні патології — це призводить до ураження структур очного яблука. Лікування вихованця (крім випадків значних ушкоджень) починають із консервативної терапії. Якщо вона неефективна та уражений орган може нашкодити тварині, його вилучають.

Видалення ока у кішки чи собаки виконується одним із трьох методів:

  • енуклеація — видалення безпосередньо очного яблука зі збереженням всіх навколишніх структур (повіки, м’язи);
  • екзистенція — повне видалення ока та оточуючих його структур (нервів, судин, м’язових волокон);
  • евісцерація — видалення внутрішньої частини очного яблука, залишається зовнішня оболонка — склера.

Энуклеация глаза

Обсяг оперативного втручання визначає лікар після ретельного огляду тварини.

Енуклеація очного яблука у тварин виконується у таких випадках:

  • термінальна стадія глаукоми;
  • пухлинні процеси;
  • великі крововиливи, які неможливо усунути іншим способом;
  • ушкодження судин очного яблука;
  • проникаючі поранення, тупі травми;
  • панофтальміт — інфекційне ураження очного яблука та всіх його оболонок.

Видалення ока у собаки частіше виконують через отримані травми. Навіть звична гра тварин, що мешкають в одній квартирі, може призвести до травмування органу зору.

Важливо! Власники брахіоцефальних порід собак повинні пам’ятати про те, що під час сильного стресу чи невеликих травм очне яблуко може виходити з орбіти. Око при цьому не пошкоджене.

Щоб зберегти судини, які живлять орган, тварину необхідно заспокоїти і якнайшвидше викликати ветеринара додому. Лікар пояснить, які дії потрібно виконати до його приїзду чи порадить найближчу клініку, до якої можна звернутися через таку проблему.

Запобігти операції видалення очного яблука неможливо. Все, що можуть зробити власники, — ретельно стежити за здоров’ям тварини. При отриманні навіть невеликих травм очного яблука, слід показати улюбленця ветеринарному лікарю і почати консервативне лікування — це значно знизить ризик подальшого оперативного втручання.

Энуклеация глаза

Особливості оперативного втручання

Видалення ока у кішки та собаки відбувається під загальною анестезією. Операція триває від 30 хвилин до кількох годин. Ціна залежить від обсягу втручання та препаратів, що використовуються.

У складних випадках після енуклеації очного яблука тварина може залишитися на кілька днів під наглядом ветеринара. Для цього у ветклініках є спеціальні кімнати, де утримують тварин. Вартість перебування у них не входить у суму операції.

Енуклеація ока у тварин проводиться як удома, так і в умовах ветеринарного центру.

У Києві ви можете викликати ветеринарного лікаря додому — спеціаліст огляне тварину та надасть їй першу допомогу. Лікар може забрати кров на аналізи та передати її до лабораторії. У випадку свіжої травми та тяжкого стану вихованця, лікар доставить його до клініки.

Викликаючи лікаря додому, відразу поясніть йому ситуацію — ви можете самотужки надати першу допомогу вихованцю та підготувати його до майбутнього втручання.

Якщо в цей час лікар працює у клініці — він підготує операційну та викличе анестезіолога. Чим швидше буде виконано енуклеацію при травмі, тим більше шансів зберегти здоров’я вихованця.

Виклик ветеринара додому (Київ та область)

Найменування   Ціна, грн.
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 8:00 - 20:00  550,00 (+10 грн./км)
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 20:00 - 8:00 (нічний виклик) на період воєнних дій послуга не доступна

Хірургія

Найменування

Ціна, грн.

1.Стерилізація кішки

2100,00

2.Кастрація кота 

1600,00

3.Кастрація собаки (залежно від ваги) 

2 300,00 - 4 200,00

4.Стерилізація суки: (залежно від ваги)  

2 800,00 - 5 000,00

5.Кесарів розтин кішці

3 500,00 - 4 000,00

6. Кесарів розтин суки (залежно від ваги)  

від 4 000,00

7.Екстирпація третього століття 

1200,00

8. Енуклеація ока  

від 2200,00

9.Видалення селезінки

від 4 000,00

10. Пологи (1 година) 

500,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 502
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 955
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 602
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 948
Детальніше