Оформлення ветеринарного свідоцтва (форми №1)

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни обстановки

Можливість більш детального огляду вихованця

Ветеринарне свідоцтво форма 1 — порядок та правила оформлення

Основний документ, який надає право на переміщення тварин і птахів в Україні, а також за її межами, — це ветеринарне свідоцтво. Цей документ необхідний не тільки під час перетину державного кордону, але також при перевезенні домашніх тварин з використанням автомобільного, залізничного або авіаційного транспорту всередині країни. Довідка форми 1 для тварин підтверджує відсутність у ваших вихованців вірусних та інфекційних захворювань, що є основним питанням при перевезенні тварин. Цей документ державного зразка видається власникам домашніх тварин та особам, які займаються розведенням біологічних об’єктів, призначених для розмноження. Пам’ятайте, що ветеринарне свідоцтво забезпечує безпеку та благополуччя вашого вихованця під час подорожі та є обов’язковою умовою для його вивезення.

ветеринарне свідоцтво ф1

Ветеринарне свідоцтво — де отримати

Оформлення ветеринарного свідоцтва здійснюється в державних ветеринарних установах. При цьому потрібна наявність у власника ветеринарного паспорта (або довідки) на тварину із зазначенням дат проведених щеплень та назви використаних вакцин. Оформлення ветеринарного свідоцтва за формою номер 1-ВЕТ здійснюється представниками державної служби ветеринарної медицини не раніше ніж за 3 дні до запланованого переміщення тварини за кордон. Це відбувається після проведення клінічного огляду кішки, собаки або інших тварин та підтвердження наявності ветеринарного паспорта на цього вихованця.

Видається ветеринарне свідоцтво для перевезення тварин у державних ветеринарних клініках на підставі огляду тварини, який обов’язково включає перевірку кота, собаки та інших вихованців на гельмінтози, люмінесцентну діагностику на дерматомікози та ветеринарного сертифікату з відмітками про проведену вакцинацію. Термін дії документа — 3 дні, з урахуванням дня видачі та до моменту відправки. З моменту відправки ветеринарна довідка за формою 1 діє доти, доки вихованець не досягне зазначеного в документі кінцевого пункту призначення. Це означає, що тривалість поїздки — чи то кілька годин чи кілька тижнів — не має значення.

Важливо: всі необхідні щеплення мають бути зроблені не раніше ніж за рік і не пізніше ніж за місяць до дати від’їзду. Ці заходи спрямовані на забезпечення безпеки та здоров’я тварин під час переміщення та контролю за їхнім станом.

Вимоги, яких слід дотримуватись, якщо ви хочете отримати ветеринарне свідоцтво, дуже суворі. До того ж для кожного виду тварин пред’являються певні запити.

Основні правила та вимоги для оформлення ветеринарного свідоцтва:

 • Птахам потрібне обов’язкове дослідження на сальмонельоз, орнітоз та грип птахів.
 • Для молодих тхорів, які не досягли двох місяців, потрібне проведення люмінесцентної діагностики та досліджень на наявність гельмінтів. Щеплення у такому разі не обов’язкові.
 • Кролики повинні бути вакциновані проти міксоматозу та вірусної геморагічної хвороби починаючи з двох місяців, а також піддані люмінесцентній діагностиці.
 • Гризуни також повинні пройти дослідження на сальмонельоз та бути перевірені з використанням люмінесцентної діагностики.

Пам’ятайте: тварина повинна бути вакцинована не пізніше ніж за 30 днів до дати відправлення, якщо вона не отримувала щеплень протягом останніх 11 місяців. Ветеринарна довідка за формою 1 може бути видана лише через 14 днів після вакцинації, якщо ви переміщаєтеся територією України та попередньо забезпечили свого вихованця своєчасними щепленнями.

Крім описаних вимог, завжди уточнюйте додаткові правила та нормативи ветеринарного оформлення у конкретній країні, до якої ви збираєтесь подорожувати. Кожна країна може мати власні специфікації та вимоги для ввезення тварин, і необхідно уважно стежити за їх виконанням, щоб уникнути неприємних сюрпризів на кордоні та забезпечити безпеку та комфорт вашому пухнастому чи пернатому супутнику. Кваліфікований ветеринарний лікар завжди готовий допомогти вам у цьому процесі та відповісти на всі ваші запитання. При цьому вам не обов’язково витрачати дорогоцінний час на відвідування клініки. Ви можете викликати лікаря додому, скориставшись послугами сервісу vet-call24.com.ua. На нашому сайті вказана вартість дзвінка. Цілодобова ветеринарна допомога доступна у Києві та його околицях. Завдяки vet-call24.com.ua ви зможете не тільки швидко та якісно отримати лікувальну ветеринарну допомогу для свого вихованця в будь-який час доби, але й недорого купити необхідні ліки та препарати для підтримання здоров’я вашого улюбленця.

Приватний ветеринар приїжджає до вас за заздалегідь узгодженим зручним графіком, що забезпечує максимальний комфорт для вас і вашого вихованця. У домашній обстановці тварина уникне стресу, пов’язаного з поїздкою та перебуванням у незнайомому оточенні, що сприяє більш успішному та швидкому відновленню здоров’я. Окрім екстреної медичної допомоги, ветеринар вдома надає широкий спектр послуг, включаючи вакцинацію, стрижку пазурів, очищення вух та залоз, які продукують природні виділення. Ціна — доступна. Також кваліфікований спеціаліст проконсультує вас з усіх питань щодо правильного оформлення ветеринарного свідоцтва за формою 1 та допоможе розібратися у всіх аспектах реєстрації ветеринарної документації. Ви можете отримати докладну інформацію про вимоги до коректного заповнення необхідної довідки для перевезення тварини або інших документів.

Якщо вам незручно залишати свого вихованця вдома на тривалий час через роботу, наш ветлікар готовий надати свої послуги навіть уночі, щоб задовольнити ваші потреби та подбати про вашого пухнастого друга. Вартість домашньої ветеринарної допомоги можна порівняти з витратами на відвідування клініки.

Порядок та правила оформлення ветеринарного свідоцтва для перевезення собаки чи кішки

Для оформлення ветеринарного свідоцтва для кота чи собаки необхідно дотримуватися певних правил та вимог:

 • Вихованець повинен бути оглянутий ветеринаром. У ході огляду перевіряється стан здоров’я тварини, наявність паразитів та необхідність щеплень.
 • Переконайтеся, що ваш собака чи кіт має актуальні щеплення. Вакцинація від сказу повинна бути зроблена не менше ніж за 30 днів до дати відправлення, але не пізніше ніж за рік до цієї дати. Переконайтеся, що ветеринар вніс запис про вакцинацію до ветеринарного паспорта.
 • Мікрочіпування обов’язкове в деяких країнах.
 • Перед виїздом за кордон тварина повинна бути оброблена від бліх та кліщів.
 • Переконайтеся, що ветеринарний паспорт коректно заповнений.
 • Запишіться на візит до ветеринара за кілька днів до запланованої поїздки. Лікар проведе остаточний огляд та підготує ветеринарне свідоцтво.
 • Ветеринарне свідоцтво (форма №1) повинне містити інформацію про стан здоров’я тварини, щеплення, мікрочіп та інші необхідні дані.
 • Під час перевезення тварини врахуйте вимоги транспортної компанії та правила перевезення тварин у тій країні, куди ви прямуєте.
 • У деяких країнах можуть знадобитися додаткові документи, такі як сертифікати про здоров’я або документи, що підтверджують родовід тварини.

Обов’язково уточнюйте вимоги та правила у ветеринарній службі вашої країни та країни, в яку ви збираєтеся подорожувати з вашим вихованцем, оскільки вони можуть відрізнятися залежно від країни призначення.

Ветеринарне свідоцтво

Найменування

Ціна, грн.

1. Оформлення ветеринарного свідоцтва/форми №1

  1500,00

2. Оформлення міжнародного ветеринарного сертифіката

  2000,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 200
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 231
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 287
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 278
Детальніше