Кастрація собак на дому в Києві

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни обстановки

Можливість більш детального огляду тварини

Кастрація собак виконується з семимісячного віку — це операція з видалення яєчок та вазектомії у тварини. Завдяки втручанню, ваш улюбленець перестане мітити в квартирі і стане ласкавим.

Показання до вазектомії

Кастрація собаки вирішує безліч проблем з поведінкою тварини.

Процедуру виконують для таких цілей:

 • відсутність небажаного потомства;
 • зниження сексуальної активності тварини;
 • зменшення агресії;
 • зниження активності — застрибування на дітей, пережовування особистих речей;
 • зниження кількості бродячих тварин на вулицях.

Кастрация собак

На жаль, іноді собаки тікають з дому чи під час прогулянки. Найчастіше це роблять собаки в пориві агресії або пристрасного бажання. Спіймати та знайти тварину досить складно. Зниження рівня статевих гормонів запобігає таким ситуаціям.

Після кастрації обмін речовин у тварини сповільнюється. Пес швидко набирає вагу, якщо не контролювати його пропорції постійно. Ожиріння собаки призводить до проблем із підшлунковою залозою, серцево-судинною системою, печінкою та нирками. Тому після операції необхідно ретельно контролювати вагу та стан здоров'я тварини.

У цьому вам допоможе ветеринарний лікар — його можна викликати додому у Києві. Лікар огляне тварину, дасть рекомендації щодо харчування та подальшого способу життя. Вартість візиту обговорюється заздалегідь.

Виконання операції — кастрація собаки

Стерилізація передбачає видалення репродуктивних органів у сук. Це порожнинна операція, яка виконується кілька годин. Кастрація пса проходить легше і її ціна значно нижча, ніж стерилізації.

Після ретельного обстеження та підготовки тварини каструвати собаку можна вдома. Про це заздалегідь варто домовитись з ветеринарним лікарем.

Кастрування відбувається у кілька етапів:

 • Огляд тварин перед процедурою.
 • Зважування собаки.
 • Введення у наркоз.
 • Видалення вовни з нижньої частини живота.
 • Перев'язка сім'явиносного каналу (вазектомія).
 • Пошарове ушивання рани.
 • Накладення пов'язки.

Для кастрації пса використовується невеликий оперативний доступ. Завдяки цьому для ушивання рани можна застосовувати косметичний шов. Після нього не залишається рубця, що особливо непокоїть власників виставкових собак.

Кастрация собак

Догляд у післяопераційному періоді за собакою (дорослою, молодою)

Кастрація дорослого пса проводиться у ветеринарній клініці чи вдома. Незалежно від обраного місця, тварині слід забезпечити правильний догляд. Для цього потрібні:

 • Дозоване харчування. Після операції добову порцію ділять на 3-4 прийоми. Це має бути проста, легка їжа. Краще обирати нежирне відварене м'ясо та каші.
 • Доступ до чистої води. Поруч із лежанкою собаки необхідно поставити миску з водою. Міняти рідину слід 3-4 рази на добу, щоб вона не застоювалася.
 • Зручне спальне місце. Подбайте про лежанку для пса — місце має бути м'яким та зручним.
 • Зміна пов'язки. Шви знімає лікар на 9-10 день після втручання. До цього часу власники повинні щодня міняти пов'язку та обробляти рану антисептиком. Необхідно стежити, щоб собака не зняла пов'язку самостійно і не лизала вказану область.

Іноді після операції вихованці не контролюють позиви до сечовипускання та дефекації. Покладіть пелюшку в приміщенні близько до спального місця тварині і поясніть, що саме на неї пес може робити свої справи. Перші дві доби тварину не рекомендується виводити на вулицю.

Скільки коштує оперативне втручання вдома, ви можете дізнатись у ветеринара за телефоном 067-653-54-78.

Виклик ветеринара додому (Київ та область)

Найменування   Ціна, грн.
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 8:00 - 20:00  550,00 (+10 грн./км)
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 20:00 - 8:00 (нічний виклик) на період воєнних дій послуга не доступна

Хірургія

Найменування

Ціна, грн.

1.Стерилізація кішки

2100,00

2.Кастрація кота 

1600,00

3.Кастрація собаки (залежно від ваги) 

2 300,00 - 4 200,00

4.Стерилізація суки: (залежно від ваги)  

2 800,00 - 5 000,00

5.Кесарів розтин кішці

3 500,00 - 4 000,00

6. Кесарів розтин суки (залежно від ваги)  

від 4 000,00

7.Екстирпація третього століття 

1200,00

8. Енуклеація ока  

від 2200,00

9.Видалення селезінки

від 4 000,00

10. Пологи (1 година) 

500,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 200
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 231
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 287
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 278
Детальніше