Лікування ран у собак і котів на дому в Києві

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни обстановки

Можливість більш детального огляду вихованця

Рани у собак і кішок можуть з'являтися внаслідок самих різних причин: бійки з іншими тваринами, травмування під час гри, падіння, аварія. Порушення цілісності тканини може бути поверхневим (пошкоджена тільки шкіра) та глибоким (є проблема з підшкірними тканинами, а також м'язами, кістками). Довірте професіоналу лікування ран у собак та котів, тим більше, якщо тканини сильно травмовані. Немає жодної гарантії, що ви зможете правильно виконати обробку та накласти пов'язку. До того ж, загоєння рани, а особливо в тому випадку, якщо зачеплені підшкірні тканини або навіть м'язи, — досить тривалий процес. І завжди існує ризик приєднання інфекції, що є небезпечним для життя тварини. Тому, якщо зіткнулися з такою проблемою, звертайтеся до ветеринарної клініки за допомогою або зателефонуйте лікарю додому, скориставшись послугами vet-call24.com.ua

16290

Лікування ран у собак та котів: долікарняна допомога, основні принципи терапії

У ветеринарній практиці часто зустрічаються рани, що гояться природним шляхом. Однак існують і такі, які вимагають негайного втручання лікаря та його пильного контролю за перебігом процесу загоєння. До того ж правильний підхід до лікувння сприятиме якнайшвидшому загоєнню травмованих тканин, причому з найкращим косметичним результатом.

Основні моменти, яких слід дотримуватись для надання першої долікарської допомоги:

  1. Якщо сильна кровотеча, спочатку зупиніть кров, використовуючи джгут.
  2. Промийте рану розчином антисептика - хлоргексидину біглюконату 0,05% або перекисом водню. Це чудова профілактика проти зараження інфекцією, до того ж таким чином ви зможете очистити травмоване місце від бруду та сторонніх предметів. Не використовуйте для обробки спиртовмісні розчини. Вони посилюють біль і «припікають» рану, що ускладнює її загоєння.
  3. Запобігти подальшому контакту травмованих тканин з навколишнім середовищем дозволить бинтова пов'язка. Поки викликаєте лікаря додому або збираєте тварину до клініки, не дозволяйте їй розлизувати рану.

Постарайтеся потрапити на прийом до ветеринара в перші 6 годин після травмування домашнього вихованця - це «золотий період», після якого забруднена рана може перетворитися на інфіковану, через стрімке зростання бактерій. Розмноження бактерій у тканинах після цього періоду робить неможливим їх видалення у вигляді промивання.

Для промивання рани в клініці або кваліфікованим лікарем у домашніх умовах можуть використовуватись рідини різного виду, які подаються під тиском, достатнім, щоб вимити (видалити) бруд, некротичну тканину, рясний ексудат, бактерії. Травми з порушенням цілісності шкірного покриву з мінімальним або середнім ступенем забруднення очищаються ізотонічним сольовим розчином та розчином Рінгера лактату. У деяких випадках можна використовувати такі розчини, як 1% розчин повідон-йоду або 0,05% розчин хлоргексидину.

Лікування ран у кішок і собак - основні принципи та методи терапії:

  • Санація - виконується у разі наявності нежиттєздатної або некротичної тканини. Таким чином, відкрита забруднена рана перетворюється на хірургічно чисту, яку можна лікувати як відкриту або вшити.
  • У разі виявлення у рані гнійної інфекції лікар може призначити антибіотикотерапію шляхом застосування антибіотиків системної дії.
  • Для лікування рани в ексудативній фазі рекомендується використання абсорбуючих та антисептичних пов'язок.

Травми з порушенням цілісності шкірного покриву, ускладнені запальним процесом, лікуються з використанням дренажної системи.

66 1

Рани у кішок — лікування

Принципи лікування ран у кішок і собак схожі, хоча науково доведено, що процес загоєння дещо відрізняється. І пов'язано це з особливостями кровопостачання шкіри тварин. У ході досліджень вдалося з'ясувати, що у собак щільність третинних судин та судин вищого порядку вища, ніж у кішок. Тому процес загоєння ран у кішок часто потребує більше часу.

Маніпуляції та процедури

Найменування

Ціна, грн.

1.Чіпування   (Bayer)  

600,00

2. Санація зовнішнього слухового проходу  

150,00 - 250,00

3.Санація параанальних залоз  

200,00

4.Стрижка кігтів    

100,00 - 200,00

5. Видалення іксодового кліща 

70,00

6. Седації  

200,00 - 300,00

7. Обробка рани 

150,00

8.Встановлення в/в катетера  

200,00

9.Катетеризація сечового міхура коту 

600,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 502
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 955
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 603
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 949
Детальніше