Удаление клещей у животных на дому в Киеве

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни середовища

Можливість більш детального огляду вихованця

Кліщі переносять понад 10 інфекційних захворювань, до яких схильні люди та тварини. Для собак та кішок найбільш небезпечним є бабезіоз, більш відомий як піроплазмоз. Раннє видалення кліщів у тварин та медикаментозна профілактика знижують ризики розвитку захворювання.

Симптоми та профілактика

Сезон кліщів в Україні розпочинається у березні та закінчується у листопаді. Протягом усього цього періоду тварину необхідно захищати від укусів та ретельно оглядати після кожної прогулянки.

Необхідно пам’ятати, що період інкубації піроплазмозу становить від 3 до 21 дня (у деяких випадках довше). Протягом усього періоду у тварини можуть виникнути симптоми захворювання.

Основними ознаками піроплазмозу є:

  • слабкість;
  • млявість;
  • апатія;
  • незначне підвищення температури тіла в перший день і різке збільшення на 2-3 добу;
  • гіперсалівація або збільшення слинотечі;
  • блідість слизових оболонок (у нормі рожеві);
  • зміна кольору сечі — від світло-коричневого до кавового та яскраво-червоного;
  • пожовтіння слизових оболонок на четверту добу захворювання — особливо добре видно у роті та на білій частині очного яблука;
  • зниження температури тіла і натомість прогресування захворювання;
  • поява прискореного дихання, не пов’язаного з інтенсивним фізичним навантаженням;
  • захитування під час ходьби.

видалення кліщів

Якщо тварина не отримує достатньої кількості рідини, у неї швидко розвивається інтоксикація, яка може супроводжуватися блювотою. Вихованець може загинути протягом 5-10 днів, якщо своєчасно не надати ветеринарну допомогу!

Саме тому необхідно проводити раннє видалення кліщів у собак та стежити за станом тварини не менше трьох тижнів. У цей період рекомендується здати аналіз крові для визначення антитіл до піроплазмозу.

Видалення кліща у кішки займає кілька хвилин. Щоб запобігти розвитку інфекційних захворювань, ще до сезону кліщів необхідно подбати про повноцінну профілактику. Вона включає:

  • ін’єкційні та таблетовані препарати;
  • краплі на загривку;
  • спреї для обробки шерсті та приміщень;
  • спеціальні нашийники.

Метод впливу вибирає ветеринарний лікар після огляду собаки та визначення способу її життя.

Тваринам, які не виходять з дому, достатньо одного способу захисту — крапель, спрею або нашийника. Кішки та собаки, які гуляють на вулиці, потребують кількох засобів — таблетки та нашийник, краплі та нашийник, спрей та таблетка. Вихованці, які живуть на вулиці, потребують щомісячних профілактичних уколів і нашийника або крапель від кліщів.

Особливості видалення паразитів

Якщо у чотирилапого друга виявили кліща, необхідно негайно його видалити. Вийняти паразита можна самостійно за допомогою невеликого пінцету. Тонкими кінцями пінцета необхідно захопити кліща біля його основи та повільно прокручувати проти годинникової стрілки. Необхідно контролювати, щоб тіло не відокремлювалося від голови. Коли ви дістанете цілого кліща, обробіть місце укусу йодом.

Важливо! Не всі іксодові кліщі переносять захворювання, тому важливо стежити за станом тварин після видалення.

Якщо витягти кліща самостійно не виходить, не потрібно намагатися витягнути його частинами. Найкраще звернутися за допомогою до ветеринарної клініки або викликати лікаря додому. Чим швидше зняти кліщів, тим краще для тварини. Якщо ветеринарна клініка знаходиться поряд із вашим будинком, слід зателефонувати туди та негайно віднести вихованця. Коли центру поряд немає, краще зателефонувати ветеринару та викликати його додому, щоб протягом кількох годин процедура була зроблена.

Скільки коштує видалення, залежить від конкретної клініки, кількості паразитів і місць їхньої локалізації. Ціна включає подальшу обробку та призначення препаратів.

Виклик ветеринара додому (Київ та область)

Найменування   Ціна, грн.
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 8:00 - 20:00  550,00 (+10 грн./км)
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 20:00 - 8:00 (нічний виклик) на період воєнних дій послуга не доступна

Маніпуляції та процедури

Найменування

Ціна, грн.

1.Чіпування   (Bayer)  

600,00

2. Санація зовнішнього слухового проходу  

150,00 - 250,00

3.Санація параанальних залоз  

200,00

4.Стрижка кігтів    

100,00 - 200,00

5. Видалення іксодового кліща 

70,00

6. Седації  

200,00 - 300,00

7. Обробка рани 

150,00

8.Встановлення в/в катетера  

200,00

9.Катетеризація сечового міхура коту 

600,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 573
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 1135
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 659
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 1210
Детальніше