Кесарів розтин собаки на дому в Києві

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни обстановки

Можливість більш детального огляду тварини

Кесарів розтин собаки — це оперативне втручання, яке виконують, коли тварина не може самостійно зробити потомство на світ. Операція виконується вдома та у ветеринарних клініках. Втручання має чіткі показання, які можна визначити ще на етапі вагітності.

Професійна допомога

У дикій природі тварина може народити самостійно, хоча навіть бездомним собакам потрібна допомога. Штучно виведені породи більше потребують людської допомоги.

Кесарів собаці часто виконують при великій кількості цуценят. Якщо УЗД показує понад 5 цуценят, необхідно одразу налаштовуватись на оперативні пологи. Навіть якщо зі цуценятами все гаразд, такий приплід виснажить тварину. Спочатку проблем із народженням не спостерігається, поступово родова діяльність слабшає і тварини зазнають гіпоксії в утробі матері.

Існують і інші показання, при яких виконують кесарів розтин у собаки. До них відносяться:

 • великий плід за даними УЗД;
 • травми тазу та хребта у минулому;
 • вузький таз (особливості породи);
 • слабкі потуги;
 • поперечне передлежання цуценят;
 • відсутність активної родової діяльності протягом години після появи перших потуг;
 • переношування вагітності;
 • декоративні породи собак.

Кесарево сечение собаки

З появою перших потуг необхідно відразу викликати ветеринарного лікаря додому чи везти тварину до клініки — тоді за пологами спостерігатимуть досвідчені лікарі, які полегшать пологи.

Кесарів розтин виконують у кілька етапів:

 • Підготовка місця операції.
 • Зважування собаки (добре, якщо власники знають приблизну вагу щенят за результатами УЗД).
 • Введення анестезії.
 • Контроль стану собаки та цуценят.
 • Видалення вовни з живота.
 • Виконання надрізів.
 • Вилучення цуценят та оцінка їх стану.
 • Ревізія матки.
 • Пошарове ушивання тканин.

Ціна кесаревого розтину залежить від обраної клініки. Якщо ви викликаєте лікаря додому, вартість обговорюється попередньо телефоном.

Кесарево сечение собаки

Післяопераційний період

Вихід собаки із наркозу триває від 30 хвилин до 5 годин. У цей час необхідно забезпечити тварині повний спокій. Мати краще перекласти у лежанку, де її не зможуть турбувати щенята.

Народжених малюків укладають окремо — їх підстилка має бути м'якою та теплою. Найкращий варіант — покласти до батька. Якщо собаки живуть окремо, щенятам обладнають коробку з м'якою підстилкою, куди кладуть грілку з водою. Перші години мати не зможе годувати своїх дітей. Власники собаки повинні подбати про штучне молоко. Знайти його можна у зоомагазинах.

Після виходу собаки з наркозу можна підкласти до неї 2-3 цуценят. Їх пошуки материнського молока стимулюють лактацію у собаки.

Увага! Анестезія, яка вводиться собаці для операції, знижує лактацію. Протягом кількох днів після кесарева виділяється мінімальна кількість молока. Щоб догодувати щенят, необхідно використовувати штучні замінники.

Собаці, що народила, необхідно забезпечити постійний доступ до чистої води. Годувати її слід 5-6 разів на день невеликими порціями. Краще використовувати калорійну нежирну їжу або спеціальні корми — так організм швидше відновиться після операції та почне виробляти молоко у достатній кількості.

Після накладання швів лікар наклеює спеціальний пластир — він попереджає травматизацію рани щенятами та самим собакою. Власники повинні уважно стежити за собакою — якщо вона зніме пластир і почне вилизувати це місце, в операційну рану потрапить інфекція з язика.

Щодня пов'язку необхідно змінювати та обробляти місце операції антисептичним розчином.

Виклик ветеринара додому (Київ та область)

Найменування   Ціна, грн.
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 8:00 - 20:00  550,00 (+10 грн./км)
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 20:00 - 8:00 (нічний виклик) на період воєнних дій послуга не доступна

Хірургія

Найменування

Ціна, грн.

1.Стерилізація кішки

2100,00

2.Кастрація кота 

1600,00

3.Кастрація собаки (залежно від ваги) 

2 300,00 - 4 200,00

4.Стерилізація суки: (залежно від ваги)  

2 800,00 - 5 000,00

5.Кесарів розтин кішці

3 500,00 - 4 000,00

6. Кесарів розтин суки (залежно від ваги)  

від 4 000,00

7.Екстирпація третього століття 

1200,00

8. Енуклеація ока  

від 2200,00

9.Видалення селезінки

від 4 000,00

10. Пологи (1 година) 

500,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 200
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 231
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 287
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 277
Детальніше