Чіпування тварин вдома в Києві

Економія часу на візиті до ветеринара.

Відсутність небажаних контактів.

Відсутність стресу від зміни обстановки.

Можливість більш детального огляду тварини.

Будьте спокійні за свою тварину, тому що наші фахівці приїдуть до вас вчасно і кожен з них здійснить огляд тварини з особливою увагою та високою відповідальністю. Наші доктори є дипломованими фахівцями ветеринарної медицини з досвідом роботи щонайменше 7 років, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Ветеринар додому — це своєчасне надання допомоги вашому домашньому улюбленцю, яке буде запорукою успішного лікування.

Чіпування тварин — сучасний спосіб ідентифікації. Раніше з цією метою використовувалися татуювання або тавро. Ці процедури втратили свою актуальність, тому що болючі для тварини і не дають змоги знайти власника.

Навіщо чіпувати тварин

Чіп — це невеликий пристрій, на який записується інформація про собаку та її власника. Фізично це мініатюрна капсула трохи більше рисового зерна за розмірами. Усередині встановлено приймач, блок пам'яті та передавач. Зовнішня капсула — біосумісне скло чи кераміка. Існує кілька причин, щоб встановити його тварині:

  • Дотримання правил перевезення. Чіпування собак обов'язково проводять власники, які вивозять тварин, які беруть участь у змаганнях. У деяких країнах категорично заборонено в'їзд тварин без чіпа. Така політика допомогла Європі викорінити величезну кількість бродячих тварин — тепер власники завжди можуть знайти свого улюбленця. А якщо самотній господар гине, собаку чи кота здають у притулок, у якому дбають про нього.
  • Захист від шахрайства. Процедура ідентифікації виключає заміну тварини на виставках. Кожній тварині надають індивідуальний номер. Якщо ви відправляєте цуценят за кордон, чіпування — найкращий показник якості вашої роботи.
  • Швидкий пошук. Цінність чіпування для власників полягає у можливості знайти свого улюбленця, якщо той втік. Особливо часто тікають собаки, яких регулярно виводять на прогулянку — достатньо знайти агресивного супротивника чи тварину з тічкою, і пес втрачає контроль. Він вириває повідець і біжить за переляканою жертвою. Навіть тварини, які мешкають у квартирах і не виходять із них, можуть втекти. Кішки часто випадають із вікон, навіть якщо на них встановлені москітні сітки. Собака може просто вибігти за двері квартири та сховатися. Щоб не втратити улюбленця навіть у такій ситуації, необхідно виконати чипування.
  • Юридичний доказ. Мікрочіп — єдиний законний спосіб довести право на тварину. Навіть ветеринарний паспорт не є офіційним документом у суді.

 

Чипирование животных

Ветеринарна клініка відразу заносить дані про мікрочіп у ветеринарний паспорт та міжнародну базу.

На пристрої зберігається така інформація:

  • кличка тварини;
  • порода;
  • інформація про батьків;
  • ім'я, контактні дані та адресу власника.

Будь-якої миті власник тварини може змінити свої дані. Наприклад, під час переїзду виникає потреба ввести нову адресу. Тоді людина подає запит, надає документи, що засвідчують особу, та вносить зміни. Все це робиться через електронну форму.

Інформація з мікрочіпа зчитується спеціальним пристроєм. Сканери встановлені у ветеринарних клініках, аеропортах, у виставкових центрах.

Ціна встановлення мікрочіпа в клініці залежить від обраного пристрою.

Увага! Перед процедурою ознайомтеся із документами. Офіційні мікрочіпи мають сертифікат, який підтверджує їхню відповідність міжнародним стандартам.

Дешеві мікрочіпи можуть виявитися підробкою, яка не вноситься до міжнародної бази. При втраті тварини ви не зможете її знайти.

Кожен оригінальний чіп поставляється в індивідуальному та стерильному ін'єкторі. Перед установкою обов'язково проводиться огляд тварини, оскільки під час активної фази хвороби процедура протипоказана. Чіп розміщується у верхніх шарах шкіри, тому ніякі життєво важливі органи не постраждають. Під час рентгена або УЗД чіп помітний, але не завдає тварині ніяких незручностей.

 

Чипирование животных

Установка мікрочіпа

Чіпування кішок вдома виконує ветеринарний лікар. Процедура займає 10-15 хвилин.

Перед тим як запровадити мікрочіп, лікар уважно оглядає тварину. Якщо є підозра, що вона хворіє, процедуру відкладають. За відсутності захворювань за допомогою спеціальної голки мікрочіп вводять під шкіру вихованця.

Процедура практично безболісна — вона нагадує укол, який тварина отримує під час вакцинації. Чіп знаходиться в біосумісній оболонці — вона не відторгається тканинами і вже через тиждень покривається сполучнотканинними структурами. Видалити його можна лише за допомогою хірургічного втручання.

Чіпування кішок

Чіпувати котів обов'язково, якщо ви плануєте перетинати кордон і подорожувати з вихованцем. У країнах Євросоюзу це вимога, а не рекомендація. Якщо процедуру проведено та оформлено правильно, кіт або кішка ніколи не загубиться — достатньо врахувати інформацію з чіпа та зв'язатися з власником.

Що потрібно знати про чіпування котів:

  • пристрій вводиться в ділянці холки, над лопатками, на глибину верхнього шару епідермісу;
  • процедура не потребує анестезії, добре переноситься та не доставляє дискомфорту;
  • одноразовий ін'єктор робить процес стерильним та не загрожує здоров'ю тварини;
  • за рівнем безпеки чіпування можна порівняти зі звичайним підшкірним уколом.

Довіряти установку такого пристрою можна лише ветеринарній клініці та кваліфікованому лікарю. «Сірі» пристрої — це ризик купити нестерильну капсулу з невідповідністю номерів у міжнародній базі. Тому лише офіційна установка дає всі переваги чіпування.

Вік установки

Кішку можна чіпувати у будь-якому віці. Підійде період перед першою вакцинацією —  до 8 тижнів. У чіпі немає елементів живлення, тому основну частину часу він неактивний і спрацьовує лише при зчитуванні інформації. Тому працюватиме він довго, навіть якщо установити двомісячне кошеня.

Правила після установки

Коли чіп вже імплантовано, рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

  • не купайте тварину протягом 48 годин, щоб місце введення встигло зажити і до нього не потрапила вода;
  • не випускайте кішку гуляти без нагляду у перші дні;
  • не давайте чухати і терти місце уколу.

Так ви зможете запобігти потраплянню інфекції. Якщо навколо уколу є запалення або він дуже турбує кішку, зателефонуйте до нашого лікаря!

За тиждень після імплантації бажано відвідати ветеринарного лікаря, щоб провести контрольний огляд. Ветеринар переконається, що чіп став на належне місце, перевірить дані зчитування через спеціальний сканер. Якщо дані зчитуються успішно, а чип не викликає у лікаря жодних підозр, процедура пройшла успішно.

Чіпування собак

Якщо ви плануєте самостійно купити чіп для цуценя, пам'ятайте, що процедура проводиться тільки особам від місяця та старше. Для міжнародних змагань та виїзду за кордон це обов'язкова процедура.

Довгошерстим собакам чіп вводиться в область холки, а короткошерстим — у внутрішню частину стегна. Це найбільш гуманний та безпечний спосіб, порівняно з тавруванням, татуюваннями, рубцями та іншими типами міток, які раніше використовувалися.

Головне про чіпування собак

Що повинен знати власник цуценя перед вживленням:

  • введення потрібно запланувати до першого щеплення — за міжнародними стандартами вакцинація буде недійсною, якщо на цей момент пес ще не був чіпований;
  • реакція організму на пристрій не залежить від віку тварини;
  • після процедури лікар обов'язково огляне цуценя та впевниться, що чіп став на належне місце;
  • перевіряється зчитування інформації спеціальним сканером;
  • інформація про цуценя додається до міжнародної бази даних разом з даними про власника.

Кваліфікований лікар проведе процедуру акуратно — чіп не зачепить внутрішніх органів, а буде вживлений тільки у верхній шар м'яких тканин. Поверхня пристрою стерильна, виготовлена ​​з біосумісного скла, тому не викликає алергічних, запальних реакцій.

Переваги процедури для собак

Навіть собаки декоративних порід потребують регулярного вигулю та активності на свіжому повітрі. Якщо тварина злякається, зацікавиться іншим тваринам або поженеться, її легко втратити. З електронним паспортом, внесеним до загальної бази, знайти собаку буде значно простіше.

Будь-яка людина, яка знайшла чіповану тварину, може звернутися до ветеринарної клініки або притулку, де є сканер для зчитування інформації.

Основні переваги:

  • швидкий пошук домашнього улюбленця — довічна ідентифікація та захист від втрати;
  • пристрій не вростає у м'які тканини;
  • подорожі та участь у виставках за кордоном;
  • немає реакції відторгнення чи алергії;
  • реєстраційне свідоцтво, що доводить право власності на тварину;
  • унікальний код мікрочіпа, який складно змінити чи підібрати.

У порівнянні з іншими методами, це найгуманніший і найбезпечніший спосіб зареєструвати тварину та встановити мітку.

Чіпувати домашніх тварин можна у будь-якому віці. Все, що потрібно для цього — зателефонувати за телефонами 067-653-54-78, 093-970-26-38 та викликати лікаря до Києва. Лікар підбере зручний для вас час і виконає встановлення мікрочіпа вдома. Вартість процедури обговорюється попередньо з лікарем за телефоном.

 

Виклик ветеринара додому (Київ та область)

Найменування   Ціна, грн.
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 8:00 - 20:00  550,00 (+10 грн./км)
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 20:00 - 8:00 (нічний виклик) на період воєнних дій послуга не доступна

Маніпуляції та процедури

Найменування

Ціна, грн.

1.Чіпування   (Bayer)  

600,00

2. Санація зовнішнього слухового проходу  

150,00 - 250,00

3.Санація параанальних залоз  

200,00

4.Стрижка кігтів    

100,00 - 200,00

5. Видалення іксодового кліща 

70,00

6. Седації  

200,00 - 300,00

7. Обробка рани 

150,00

8.Встановлення в/в катетера  

200,00

9.Катетеризація сечового міхура коту 

600,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 572
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 1135
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 659
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 1210
Детальніше