Евтаназія котів та собак на дому у Києві

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни обстановки

Можливість більш детального огляду вихованця

У деяких, особливо важких випадках, коли тварина страждає від невиліковного захворювання, що супроводжується сильними болями, гуманніше усипити собаку. У Києві евтаназію кішки чи собаки можуть провести досвідчені фахівці. При цьому вам не доведеться турбуватися про те, як довести вихованця до клініки. Ви можете викликати ветеринара додому, номери телефонів вказані на сайті vet-call24.com.ua. Усипляння тварин вдома має ряд переваг, серед яких найістотнішим є те, що вся процедура відбувається у знайомому для тварини середовищі, таким чином, вам вдасться позбавити пухнастого друга від зайвих хвилювань. Довіртеся нашим фахівцям, вони також допоможуть вам зважитися на такий серйозний і важкий крок, якщо евтаназія дійсно дасть змогу позбавити вашого вихованця від мук і подарувати йому спокійне і безболісне прощання.

эвтаназия

У яких випадках застосовується евтаназія — усипляння тварин

Евтаназія — це етичний і гуманний метод припинення життя тварини, яка страждає від невиліковного захворювання, болю, глибокої старості з атрофією життєво важливих органів. Послуги з приспання тварин також можуть знадобитися в тих випадках, якщо вихованець некерований, виявляє агресію та становить загрозу для людей.

Евтаназія — це нелегкий вибір, але іноді це єдиний спосіб позбавити тварину від мук. Рішення про те, щоб усипити кота або собаку вдома, має прийматись виважено, з урахуванням усіх обставин. Перед прийняттям рішення необхідно проконсультуватися з ветеринаром, щоб унеможливити інші варіанти лікування або полегшення страждань тварини.

У яких випадках застосовується евтаназія домашніх тварин:

  1. Невиліковні захворювання, що супроводжуються сильними болями, які не піддаються лікуванню. Якщо тварина зазнає сильного болю, який неможливо купірувати ліками, евтаназія може стати актом милосердя, що дає змогу піти вихованцю з життя без страждань. У деяких випадках, наприклад, при онкологічних захворюваннях, нирковій або серцевій недостатності, хвороба прогресує, спричиняючи тварині нестерпні страждання.
  2. Глибока старість і, як наслідок, атрофія життєво важливих органів, що призводить до виникнення хронічного болю та втрати якості життя.
  3. Якщо тварина становить небезпеку для оточуючих через неконтрольовану агресію, евтаназія може стати крайнім, але необхідним рішенням.

Евтаназія має проводитися лише кваліфікованим ветеринаром у гуманних умовах. Якщо ви остаточно зважилися на такий серйозний крок, ми пропонуємо вам приспати собаку з виїздом ветеринара додому, щоб ваш пухнастий друг міг спокійно і безболісно піти з життя у знайомій для нього обстановці.

усыпление собаки

Евтаназія тварин у Києві вдома — це:

  • Мінімум стресу для тварини. Перебуваючи вдома, у звичному середовищі, в оточенні знайомих запахів та предметів, собака чи кішка почуватиметься спокійніше.
  • Спокійна атмосфера. У домашніх умовах ви зможете попрощатися зі своїм улюбленцем у спокійній та приватній обстановці.
  • Максимальний комфорт для вас. Вам не доведеться везти свого вихованця в клініку, що може бути важко для нього, особливо якщо він хворий або слабкий.
  • Професійна допомога. Фахівці vet-call24.com.ua проведуть евтаназію собаки чи кішки швидко, безболісно та гуманно.

Ми підбираємо препарати, які виключають можливі страждання та сильні болі у кішки чи собаки. Вихованець спокійно засинає в знайомій йому обстановці, що дає людям можливість знаходитися в цей момент поряд з ним. Процедура абсолютно безболісна. Ви можете бути впевнені в тому, що все зроблено правильно.

У Києві усипити собаку в домашніх умовах можна не за всі гроші світу. На жаль, у деяких випадках повернути здоров’я пухнастому другові не можливо, хоч би скільки коштувало лікування. Не поспішайте платити нечувані суми. Зверніться до vet-call24.com.ua, де вам нададуть кваліфіковану допомогу за помірними цінами. Наші ветеринари мають великий досвід роботи та використовують лише гуманні методи евтаназії. Ми пропонуємо вам усипити собаку або кота вдома за ціною, яка не стане тягарем для вашого бюджету.

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 200
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 231
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 287
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 278
Детальніше