Стерилізація собак вдома в Києві

Економія часу на візиті до ветеринара.

Відсутність небажаних контактів.

Відсутність стресу від зміни обстановки.

Можливість більш детального огляду тварини.

Стерилізація собак передбачає видалення репродуктивних органів у тварин. У собак є сім'яники. При кастрації органи залишаються, але здатність до розмноження губиться. Прикладом цього є вазектомія у собак. Стерилізація суки виконується двома способами — шляхом видалення придатків або матки з яєчниками.

Особливості процедури

Стерилізувати собаку можна з 7 місяців (кобелів — з цього віку, а сук з першої тічки).

Кастрація запобігає розвитку таких станів:

  • небажаної вагітності;
  • поява помилкової вагітності;
  • запальних захворювань репродуктивних органів (у разі видалення лише придатків у собаки можливий розвиток ендометріозу);
  • злоякісних новоутворень репродуктивної системи

Після кастрації можна спостерігати:

  • зменшення агресії у собаки;
  • зникнення всіх поведінкових проблем під час тічки.

 

Стерилизация собак

Майже всі собаки мітять територію, починаючи з шести місяців. Кастрація значно знижує активність тварини і дозволяє позбутися цієї проблеми.

Видалення матки собаці виконують під загальним наркозом. До операції тварина має пройти повне обстеження, що включає лабораторну та інструментальну діагностику.

Молоді тварини легше переносять кастрацію — її рекомендують проводити до 5 років. У дорослого собаки вже починаються старечі зміни в організмі. Тварини після 10-річного віку складніше виходять із наркозу. Тому перед операцією ретельно прораховують усі ризики.

Скільки коштує процедура — залежить від віку, ваги тварини та обсягу втручання. Каструвати кобеля дешевше — відсутність порожнинного втручання спрощує процедуру.

Дізнатись вартість процедури ви можете безпосередньо в клініці — деякі центри роблять знижки та акції. Цікаві пропозиції можна знайти перед святами та до дня народження домашнього улюбленця.

Догляд за тваринами після операції

Стерилізація сук — це порожнинна операція, яка проводиться під наркозом. Для організму собаки це втручання великий стрес.

Після операції протягом доби собака має перебувати під наглядом. Добре, якщо ветклініка обладнана спеціальним приміщенням, де тварина може бути під цілодобовим наглядом.

Щоб видалення матки переноситься легше, необхідно створити тварині такі умови:

  • Постійний доступ до чистої питної води.
  • Полегшене харчування протягом тижня. Якщо собака знаходиться на штучному годовуванні, потрібно підібрати спеціальні корми або поділити звичну порцію на 3-4 частини. У разі натурального харчування перевагу надають нежирному відвареному м'ясу та кашам. Годувати тварину слід 3-4 рази на день.
  • Спокійні ігри. Перший час після повернення з клініки собака байдужа до улюблених м'ячиків. Звичні ігри краще замінити на боротьбу з мотузкою, погладжування та подарувати собаці нову плюшеву іграшку.
  • Здоровий сон. Дорослий собака спить 14 годин на добу. Після операції цей час зростає. Якщо у вашому будинку живе не одина тварина, необхідно розвести улюбленців по різних кімнатах. Забезпечте вихованцю зручне спальне місце — лежанку або м'які теплі ковдри.

Важливо! Після наркозу у собаки може бути мимовільне сечовипускання. Не лайте собаку за те, що він зробить свої справи вдома. Краще поряд зі спальним місцем постелити пелюшку і показати її тварині.

 

Стерилизация собак

Шви видаляють на 9-10 день після втручання. Для цього необов'язково їхати до ветеринарної клініки — достатньо викликати лікаря, який виконає процедуру вдома. Швидко та недорого лікар зніме шви та огляне вихованця.

Ціна виклику в місті Київ обговорюється заздалегідь з лікарем по телефону. Крім видалення швів лікар може набрати аналізи крові, за допомогою яких оцінюють стан тварини в динаміці.

Дізнатися більше про кастрацію та стерилізацію собак можна за телефонами 067-653-54-78, 093-970-26-38.

 

Виклик ветеринара додому (Київ та область)

Найменування   Ціна, грн.
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 8:00 - 20:00  550,00 (+10 грн./км)
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 20:00 - 8:00 (нічний виклик) на період воєнних дій послуга не доступна

Хірургія

Найменування

Ціна, грн.

1.Стерилізація кішки

2100,00

2.Кастрація кота 

1600,00

3.Кастрація собаки (залежно від ваги) 

2 300,00 - 4 200,00

4.Стерилізація суки: (залежно від ваги)  

2 800,00 - 5 000,00

5.Кесарів розтин кішці

3 500,00 - 4 000,00

6. Кесарів розтин суки (залежно від ваги)  

від 4 000,00

7.Екстирпація третього століття 

1200,00

8. Енуклеація ока  

від 2200,00

9.Видалення селезінки

від 4 000,00

10. Пологи (1 година) 

500,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 163
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 161
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 233
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 214
Детальніше