Постановка внутривенного катетера собаке и кошке на дому в Киеве

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни середовища

Можливість більш детального огляду вихованця

У тих випадках, коли потрібно екстрено та з досить великою швидкістю ввести тварині життєво необхідні препарати, виконується постановка внутрішньовенного катетера. Собаці або кішці дана маніпуляція не принесе істотного дискомфорту і не завдасть жодної шкоди, якщо вона виконана професіоналом. Не зволікайте з викликом лікаря додому або з відвідуванням ветклініки, якщо потрібна кваліфікована допомога. Постановка внутрішньовенного катетера кішці або собаці, виконана нашими фахівцями, дасть змогу будь-якої миті зробити і крапельницю, і ін’єкцію тварині, стан якої потребує цілодобового догляду.

постановка внутрішньовенного катетера собаці

У яких випадках необхідна постановка внутрішньовенного катетера собаці чи кішці

У ветеринарній практиці нерідко трапляються випадки, коли тварині через якесь важке захворювання прописано внутрішньовенне введення лікарських засобів протягом тривалого періоду. Однак систематичні крапельниці та ін’єкції не тільки завдають болю тварині, але й можуть спровокувати виникнення тромбофлебіту. У таких випадках, а також якщо вашому вихованцю потрібна цілодобова допомога, виручить катетер.

Постановка внутрішньовенного катетера кішці або собаці може знадобитися у таких випадках:

  • Необхідність безперервного чи багаторазового внутрішньовенного введення лікарських препаратів.
  • Гідратація чи гіпергідратація організму.
  • У тварини діагностовано судоми та потрібна негайна госпіталізація.
  • Якщо призначено парентеральне харчування.
  • Потрібне переливання еритроцитної маси, цільної крові (препаратів крові).
  • При необхідності швидкого та точного введення ліків у ефективній концентрації, зокрема, коли препарат при оральному прийомі може змінити свої властивості.
  • Невідкладні стани, операції, реанімації, які потребують швидкого доступу до кров’яного русла.

Внутрішньовенний катетер також виручить вас, якщо ваш чотирилапий друг страждає на захворювання, лікування якого вимагає внутрішньовенного введення лікарських препаратів не тільки в денний час, але й вночі. До таких патологічних станів належать: тяжкі отруєння, піроплазмоз, панлейкопенія кішок, парвовірусний ентерит.

підготовка тварини до постановки внутрішньовенного катетера

Підготовка тварини до постановки внутрішньовенного катетера

Процедуру слід виконувати поетапно:

  • Подбайте про достатнє освітлення місця, де проводитиметься маніпуляція.
  • Укладіть тварину на чисте, заздалегідь пропрасоване праскою простирадло або пелюшку.
  • На тому місці, де буде виконана постановка катетера тварині, слід голити шерсть, а потім продезінфікувати шкіру.

Усі маніпуляції необхідно виконувати спокійно, без зайвої метушні. Ваша допомога може знадобитися ветеринару, а вихованцю — ваша підтримка та впевненість у тому, що все буде гаразд.

Як доглядати за катетером

Через кожне сполучення катетера в кровоносну систему організму тварини можуть проникнути хвороботворні мікроорганізми. Тому слід уникати багаторазового дотику до інструментарію. Лікарі рекомендують часто міняти стерильні заглушки. Продовжити термін використання катетера, а також запобігти формуванню тромбу дозволить така маніпуляція, як промивання інструментарію фізіологічним розчином після введення препаратів крові, концентрованих розчинів глюкози, антибіотиків, а також додатково між інфузіями. Також необхідно спостерігати за станом фіксуючої пов’язки та своєчасно її змінювати. Не забувайте систематично оглядати місце пункції. Це дозволить виявити ускладнення на ранніх стадіях, про що свідчать поява набряку, підтікання препаратів, місцеве підвищення температури, почервоніння шкіри, хворобливі відчуття. У таких випадках слід видалити катетер і проконсультуватися з ветеринаром.

Маніпуляції та процедури

Найменування

Ціна, грн.

1.Чіпування   (Bayer)  

600,00

2. Санація зовнішнього слухового проходу  

150,00 - 250,00

3.Санація параанальних залоз  

200,00

4.Стрижка кігтів    

100,00 - 200,00

5. Видалення іксодового кліща 

70,00

6. Седації  

200,00 - 300,00

7. Обробка рани 

150,00

8.Встановлення в/в катетера  

200,00

9.Катетеризація сечового міхура коту 

600,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 502
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 955
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 603
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 949
Детальніше