Обрізання кігтів у тварин на дому в Києві

Економія часу на візиті до ветеринара

Відсутність небажаних контактів

Відсутність стресу від зміни обстановки

Можливість більш детального огляду вихованця

Догляд за твариною – це не лише вибір зручного спального місця та підбір корму. Вакцинація, чищення морди та вух, обрізання кігтів у тварин – важливі елементи здорового життя вихованця.

Як зробити процедуру приємною

Багато тварин не люблять обрізати кігті. Деякі з них стоїчно зазнають цієї процедури, інші намагаються вирватися на свободу з рук людини. В останньому випадку власники починають нервувати разом із твариною. Якщо тварина смикнеться під час стрижки, можна випадково пошкодити йому лапу гострими кусачками.

Позбавити себе непотрібних переживань просто – достатньо викликати ветеринара і провести обрізання кігтів собаці чи кішці вдома.

Увага! Самостійне обрізання кігтів у собак може призвести до пошкодження судин та спричинити кровотечу.

Лікар приїде в зручний для вас час і швидко виконає процедуру. Тварина відчує легкий дискомфорт, а власники позбавляться непотрібних переживань.

Порада. Щоб зменшити стрес тварини від відвідування ветеринарного лікаря, після завершення процедури дайте вихованцю ласощі або пограйте з ним. Обов'язково скажіть улюбленцю, що він молодець і поводився гідно.

Обрезка когтей у животных

Стрижка кігтів у собак вдома займає лише 10-15 хвилин. Навіть якщо тварина не любить цієї процедури, лікар точно знає, як заспокоїти вихованця і провести обрізання кігтів.

Що треба знати

Стрижка кігтів у кішок виконується легше, ніж у собак – через прозорий кіготь добре видно судинну зону. Виняток становлять тварини, яким виконали фарбування кігтів. У цих випадках краще відразу попросити співробітників грумінг-салона спочатку підрівняти кігті, а потім наносити лак.

Добре видима судинна зона дозволяє виконати обрізання кігтів коту самостійно. Але навіть у цьому випадку можна випадково нашкодити тварині. Крім вибору місця зрізу потрібно правильно розрахувати силу натискання на кусачки. Бажання швидко виконати процедуру призводить до вивиху кігтя біля основи. Повільне натискання загрожує розщепленням кігтя – у цьому випадку травмується судинна стінка та нервові закінчення

Найкращий варіант – відвідати спеціальний салон або викликати лікаря додому. Обрізання пазурів виконується за 15 хвилин. Вартість процедури – від 50 гривень. Ціна залежить від віку тварини та обсягу роботи.

Лікарі рекомендують підрізати пазурі домашнім вихованцям раз на три місяці. Існують ознаки, коли процедуру слід виконати позапланово:

  • тварина голосно "цокає" під час ходьби;
  • після чесання морди (вуха) залишаються дрібні рани або подряпини;
  • тварина випадково подряпала вас до крові під час гри;
  • вихованець починає точити кігті на меблях та стіні, навіть якщо ви придбали кігтеточку;
  • при ходьбі тварина похитується;
  • собака "вигризає" лапу.

Якщо ви вирішите подивитися на лапи, то не завжди помітите кігті, що відросли - іноді вони нерівномірно сточуються і доставляють дискомфорт вихованцю.

Обрезка когтей у животных

Багато собак сточують кігті під час прогулянок твердими поверхнями. У таких випадках раз на три місяці необхідно прибирати зайві частини з бічних відростків та надавати форму основним кігтям. Вартість такого втручання дещо нижча за стандартну процедуру. Коти сточують пазурі завдяки спеціальним пристроям, стінам та шпалерам. Для них оптимальним вважається відвідування салону не рідше ніж раз на місяць.

Крім обрізання, вам можуть запропонувати виконати полірування пазурів. Під час процедури видаляють гострі кінці, які залишаються після обрізання.

Тільки професійні грумери та лікарі виконують процедуру безболісно та з мінімальним дискомфортом для тварини. Не ризикуйте здоров'ям вихованця та своїми нервами – зверніться до салону або викличте ветеринара додому.

Виклик ветеринара додому (Київ та область)

Найменування   Ціна, грн.
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 8:00 - 20:00  550,00 (+10 грн./км)
 Виклик ветеринара додому Київ та за його межі (30 км) з 20:00 - 8:00 (нічний виклик) на період воєнних дій послуга не доступна

Маніпуляції та процедури

Найменування

Ціна, грн.

1.Чіпування   (Bayer)  

600,00

2. Санація зовнішнього слухового проходу  

150,00 - 250,00

3.Санація параанальних залоз  

200,00

4.Стрижка кігтів    

100,00 - 200,00

5. Видалення іксодового кліща 

70,00

6. Седації  

200,00 - 300,00

7. Обробка рани 

150,00

8.Встановлення в/в катетера  

200,00

9.Катетеризація сечового міхура коту 

600,00

Статті по темі
Що потрібно для кішки, собаки для виїзду за кордон
До подорожей із домашніми улюбленцями потрібно підготуватися заздалегідь. І якщо подорожі всередині країни не вимагають великого обсягу дозволів та документів,…
Перегляди: 200
Детальніше
Як правильно купати кота
Всім відомо, що коти дуже обережні хижаки і уникають будь-якого контакту з водою. Тому перед початком купання краще вивчити це…
Перегляди: 231
Детальніше
Все про чіпування тварин
Чіпування тварин — це простий спосіб завжди знати, де знаходиться собака або кішка. Чіпування проводять понад 20 років у всьому…
Перегляди: 287
Детальніше
Як відбувається стерилізація кішки
Під час стерилізації кішці видаляють репродуктивні органи. При цьому залишаються яєчники, які виробляють статеві гормони. Про те, як стерилізують кішок,…
Перегляди: 277
Детальніше